Reparatie verzoek

Vorig jaar namen we onze huisstijl onder de loep. Een goede huisstijl is immers representatief voor de persoonlijkheid van de organisatie. Bovendien is onze slogan; ‘op een team kun je bouwen’ en dat wilde we graag terugzien in de stijl van onze website.

September vorig jaar introduceerden wij onze nieuwe website waarop we veel positieve reacties mochten ontvangen. De site legt veel meer de nadruk op waar het echt om gaat naast de projecten, de mensen, ons team, hun kennis en kunde waarop men kan bouwen.

Nu de volgende stap onze visuele identiteit door te voeren in een aantal spreekkamers en kantoren in Bergeijk. Deze ruimtes zijn onlangs voorzien van prachtige decoratieframes die de ruimtes een frisse uitstraling geven. Een uitstraling die past bij onze organisatie en bij ons team!

Met dank aan HBL fotografie voor de foto’s, Webber interactief voor het (web)design en Fifteen Sign voor de prachtige prints en frames.